Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Web Sitemizden satın aldığınız ürünler en geç 3 gün içerisinde kargoya verilir. İstanbul’a uzaklığınıza göre ürünün tarafınıza teslimi kargoya verildikten sonra 1-3 gün sürebilir.

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini Kredi Kartı veya Banka Havalesi/Eft  yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartı işlemlerinde alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişlerinize ait ödemenizi banka havalesi, eft yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra Banka Havale Dekontunu tarafımıza gönderiniz.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Numaralarımız:

Garanti Bankası Ihlamurkuyu Şubesi

Özkan Doğrama Gıda Züc. ve Turz. San. Tic. Ltd. Şti.

IBAN : TR87 0006 2000 5290 0006 2980 18


Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, banka havalesi ve paypal ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Kapıda ödeme ile alınan ürünlerde 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.


Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu “Hesabım - Sipariş Geçmişim” linkini tıklayarak izleyebilirsiniz